Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 30 Aralık 2022 Cuma günü kısmi elektrik kesintisi gerçekleştirileceği bildirildi.
Yapılacak olan kısmi elektrik kesintisi ile ilgili olarak Gediz A.Ş’den şu bilgilendirme yapıldı;
30.12.2022 günü 08:30 - 09:30 arası Yeni Tüketici Tesis Devreye Alınması nedeniyle Avşar Mahallesinin Bir Kısmı İle Esat Durgu, Bekir Islak, Baggi Tekstil, Bursa Makine, Hikmet Yakut, Ay-Mer Can Gıda, Dalgıç Sebze, Turcan Sanayi Özel Trafoları Ve Civarlarındaki Tarımsal Tesisler.
30.12.2022 günü 18:00 - 19:00 arası Yeni Tüketici Tesis Devreye Alinmasi nedeniyle Avşar Mahallesinin Bir Kismi İle Esat Durgu, Bekir Islak, Baggi Tekstil, Bursa Makine, Hikmet Yakut, Ay-Mer Can Gida, Dalgiç Sebze, Turcan Sanayi Özel Trafolari Ve Civarlarindaki Tarimsal Tesisler.
Ayrıca yapılan bilgilendirmede vatandaşların mağdur olmamaları için elektrikle çalışan cihazlarını devreden çıkarmaları istenirken, yapılacak çalışmaların, bildirimli elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, Jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, Bildirimli Elektrik kesintileri hakkında daha geniş bilgi için 186 Çağrı Merkezi telefon hattına başvurmaları, hususlarını dikkatinize sunarız denildi.
GÜNDEM
Yayınlanma: 28 Aralık 2022 - 16:57
30 Aralık'ta Turgutlu'da Elektrik Kesintisi Var
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 30 Aralık 2022 Cuma günü kısmi elektrik kesintisi gerçekleştirileceği bildirildi
GÜNDEM
28 Aralık 2022 - 16:57
İlginizi Çekebilir