MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Kula ilçesine bağlı Encekler Mahallesini ziyaret etti. Ziyaretinde Mahalle Muhtarı Tuncay Demir ve mahalle sakinleri ile görüşen Çakır, talep ve istekleri dinledi.Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşla kurum arasında köprü görevi gören mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, talep ve isteklerini dinliyor. Bu kapsamda, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Kula ilçesine bağlı Encekler Mahallesini ziyaret ederek, Muhtar Tuncay Demir ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Çakır’a, MASKİ İlçe Şefi Tuğba Ural eşlik etti. İlk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, yapılan hizmetlerin Encekler Mahallesine hayırlı olmasını diledi. Ziyaretin sonunda Mahalle Muhtarı Demir’e, Başkan Ergün’ün hediyeleri takdim edildi. “Her türlü hizmeti Cengiz Başkanımız sağladı”Mahalle Muhtarı Tuncay Demir, “Daha önceden altyapımız yoktu. Taş döşeme olsun, kanalizasyon olsun, sularımız olsun, her türlü hizmeti Cengiz Başkanımız sağladı. Bu konuda kendilerine teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.
MANİSA
Yayınlanma: 17 Ocak 2023 - 14:01
Alt ve Üstyapısı Yenilenen Encekler Mahallesine Ziyaret
MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Kula ilçesine bağlı Encekler Mahallesini ziyaret etti
MANİSA
17 Ocak 2023 - 14:01
İlginizi Çekebilir