Ziyarette il genelindeki tarımsal alanlarda kalan yatırımlar ve yürütülen ortak çalışmalar hakkında istişare edildi.Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk’e ziyarette bulundu. Ziyarette, Tarım ve Orman Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Yakup Karaaslan, İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcıları Melikşah Taşkın, Serdar Mersinli yer aldı. Görüşmede Manisa genelinde yürütülen çalışmalar ve tarımsal alanlarda kalan yatırımlarla ilgili fikir alışverişi yapıldı.Daha yaşanılabilir bir Manisa için tüm kurum ve kuruluşlarla görüşülüyorMASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, il genelinde önemli yatırımlara ve projelere imza attıklarını belirterek, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün daha yaşanılabilir bir Manisa vizyonu doğrultusunda tüm kurum ve kuruluşlarla görüşerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu kapsamda İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk’ü ziyaret ederek hem yürüttüğümüz ortak çalışmalar hem de tarımsal alanlarda kalan yatırımlarımız hakkında istişarede bulunduk” diye konuştu.
MANİSA
Yayınlanma: 10 Aralık 2022 - 19:53
Aslay'dan İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Ziyaret
Ziyarette il genelindeki tarımsal alanlarda kalan yatırımlar ve yürütülen ortak çalışmalar hakkında istişare edildi
MANİSA
10 Aralık 2022 - 19:53
İlginizi Çekebilir