Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Şehzadeler ilçesine bağlı Çamköy mahallesine yeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak için başlatılan sondaj çalışmalarını tamamladı. Alınan numune teste gönderildi ve sonuçlar bekleniyor. Olumlu sonuç alındığı takdirde, mahalleye daha verimli içme suyu ulaştırmak adına gerekli bağlantı çalışmalarına başlanacak.
MANİSA
Yayınlanma: 15 Aralık 2022 - 20:21
Çamköy Mahallesinde İçme Suyu İçin Sondaj Çalışması Tamamlandı
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor
MANİSA
15 Aralık 2022 - 20:21
İlginizi Çekebilir