Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Turgutlu’ya gelen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, Başkan Çetin Akın ile birlikte yeni dönemde yapılacak projeleri yerinde inceledi.
Büyükşehir Belediyesi ile Turgutlu Belediyesi’nin birlikte gerçekleştireceği projeler hakkında incelemelerde bulunan ikiliye CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, CHP İlçe Başkanı Hasan Ayma, Belediye Başkan yardımcıları ve kurmaylar eşlik etti.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, saha çalışmalarına dair sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda; “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Ferdi Zeyrek, Milletvekilimiz Bekir Başevirgen, İlçe Başkanımız Hasan Ayma, başkan yardımcılarımız ve kurmaylarımızla birlikte Büyükşehir Belediyemiz ile gerçekleştireceğimiz projeler hakkında saha çalışmasında bulunduk. Halkımızın her türlü ihtiyacı için sahada ve hizmetlerindeyiz.” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
Yayınlanma: 18 Mayıs 2024 - 21:01
Ferdi Zeyrek ve Çetin Akın'dan, Turgutlu'da İnceleme
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ile birlikte Turgutlu’da yeni dönemde yapılacak projeler için saha çalışmasında bulundular.
GÜNDEM
18 Mayıs 2024 - 21:01
İlginizi Çekebilir