Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde dere yataklarında yürüttüğü temizlik çalışmaları ile taşkın tehlikesine karşı önlem alıyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde Şehzadeler ilçesine bağlı Yeniköy Mahallesinde dere temizlik çalışması yapıldı. Yapılan çalışma ile olası bir taşkına karşı önlem alındı.“Çalışmadan çok memnunuz”Gökçeahmet Mahalle Muhtarı Muhammed Mustafa Özdemir, yürütülen temizlik çalışmalarından memnun olduklarını belirterek, “Taşkın sıkıntısına ve kötü koku oluşmasına karşı güzel bir önlem alındı. Zaten derelerimiz rutin bir şekilde temizleniyor. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
MANİSA
Yayınlanma: 11 Aralık 2022 - 14:32
Gökçeahmet'de dere yatakları temizlendi
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde dere yataklarında yürüttüğü temizlik çalışmaları ile taşkın tehlikesine karşı önlem alıyor
MANİSA
11 Aralık 2022 - 14:32
İlginizi Çekebilir