Manisa Büyükşehir Belediyesinin eğitim alanındaki göz bebeği MABEM kursları, 7 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik, LGS-YKS kursları için Kayıt Kabul Sınavı gerçekleştirecek. 11-12 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan sınava katılmak isteyen öğrenciler, 17 ilçede MABEM şubelerinden sınav giriş kartlarını temin edebilecek.Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde 17 ilçede hayata geçirilen ve eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle hizmet veren MABEM eğitim kurumları, Manisalı 7 ve 11. sınıf öğrencilerini Kayıt Kabul Sınavı’na davet ediyor. Lise ve üniversitelere giriş sınavlarında elde ettiği yüzde 98’in üzerindeki başarı oranıyla adından söz ettiren ve Manisa Büyükşehir Belediyesinin eğitim alanındaki göz bebeği olan MABEM’in LGS-YKS kurslarına katılmak isteyen öğrenciler, 11-12 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Kayıt Kabul Sınavı’nda yeteneklerini gösterecekler. Sınava katılmak isteyen öğrenciler, öğrenci belgesi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile başvuru yaparak 17 ilçede MABEM şubelerinden sınav giriş kartlarını temin edebilecek.
- ve 11. Sınıf Öğrencilerine Davet