İçten dışa tamamen yenilenen içme suyu deposu daha sağlıklı bir şekilde vatandaşa su ulaştıracak.Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara daha temiz ve sağlıklı içme suyu ulaştırmak adına depo bakım onarımlarını sürdürüyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Salihli ilçesine bağlı Çakaldoğan Mahallesi Çakallar bağlısında yer alan içme suyu deposu da daha sağlıklı bir yapıya kavuştu. Deponun içi fayans ile döşenirken, yalıtım sistemi ile kayıp kaçaklara son verildi. Manevra odası da yenilenen deponun sıvası ve boya işleri de tamamlandı. Çalışmanın tamamlanmasıyla daha sağlıklı ve modern bir içme suyu deposu bölgeye kazandırılmış oldu.
MANİSA
Yayınlanma: 07 Aralık 2022 - 18:44
İçme Suyu Depoları Temiz, Vatandaşa Ulaşan Su Verimli ve Daha Sağlıklı
İçten dışa tamamen yenilenen içme suyu deposu daha sağlıklı bir şekilde vatandaşa su ulaştıracak
MANİSA
07 Aralık 2022 - 18:44
İlginizi Çekebilir