Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici başkanlığında her ay düzenli olarak yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay ilçemiz Halil Kale Fen Lisesi toplantı salonunda yapıldı.Toplantıya, Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Manisa’nın 17 İlçesinin Milli Eğitim Müdürleri katıldı.Toplantının ardından okulda incelemelerde bulunan Kaymakam Kapankaya, okulun eğitim durumu, fiziki yapısı hakkında Okul Müdürü Hasan Tanrıkulu’dan bilgiler aldı.Daha sonra Kaymakam Selami Kapankaya, okul bahçesinde öğrencilerle bir araya gelerek, bir süre sohbet etti.
EĞİTİM
Yayınlanma: 18 Aralık 2022 - 18:34
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçemizde Yapıldı
Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici başkanlığında her ay düzenli olarak yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay ilçemiz Halil Kale Fen Lisesi toplantı salonunda yapıldı
EĞİTİM
18 Aralık 2022 - 18:34