Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, kaymakam Selami Kapankaya, gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Dalbahçe İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti.Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya’nın okul ziyaretlerinde ki durağı Dalbahçe İlkokulu oldu.Dalbahçe İlkokulu ziyareti sırasında anaokulu ve ilkokulu öğrencileriyle bire bir ilgilenen ve sohbet eden Kaymakam Kapankaya, öğrencilere derslerine iyi çalışmalarını, öğretmelerini, dinlemelerini, bol bol kitap okumalarını ve spor yapmalarını kendilerini geliştirmelerini ve yetiştirmelerini tavsiye etti.Okul Müdürü Emel Akgül’den okul faaliyetleri, uygulamaları ve ihtiyaçları hakkında bilgi alan Kaymakam KAPANKAYA, okulda incelemelerde bulundu.Sınıf ziyareti ve incelemelerin ardından öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Kaymakam Selami Kapankaya öğrencilerin durumlarını ve ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.Ziyareti sırasında Kaymakam Kapankaya’ya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Turgutlu İlçe Sağlık Müdürü Bilgehan Hasyiğit ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Hilmi Güleç eşlik etti.
EĞİTİM
Yayınlanma: 20 Aralık 2023 - 19:16
Kaymakam Kapankaya'dan Dalbahçe İlkokulu'na Ziyaret
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, kaymakam Selami Kapankaya, gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Dalbahçe İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti
EĞİTİM
20 Aralık 2023 - 19:16