Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Köprübaşı ilçe merkezindeki mahallelere yeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak için sondaj çalışmalarına başladı.Kazı çalışmalarına hızlı bir şekilde başlanan çalışma sonunda suya ulaşılırsa numune alınacak. Yapılacak testlerin olumlu sonuçlanmasının ardından hat bağlantıları yapılarak mahallelerin kullanımına sunulacak.
MANİSA
Yayınlanma: 18 Aralık 2022 - 18:20
Köprübaşı Merkezine Daha Sağlıklı İçme Suyu İçin Sondaj Çalışması Başladı
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor
MANİSA
18 Aralık 2022 - 18:20
İlginizi Çekebilir