Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Yılmaz ve yeni yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Vali Yaşar Karadeniz’e ziyarette bulundu.Ziyarette en son yapılan olağan genel kurulda yeniden seçilerek göreve başladıklarını belirten Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, yeni yönetim kurulu üyelerini tanıtarak çalışmaları ve projeleri hakkında Vali Karadeniz’e bilgi verdi.Vali Karadeniz, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri sebebiyle teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
MANİSA
Yayınlanma: 03 Ocak 2023 - 20:37
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetiminden Vali Karadeniz'e Ziyaret
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Yılmaz ve yeni yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Vali Yaşar Karadeniz’e ziyarette bulundu
MANİSA
03 Ocak 2023 - 20:37
İlginizi Çekebilir