Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik çalışma yaptı.Ekipler, Yunusemre ilçesinde şüphelendikleri bir otomobili durdurup, arama yaptı.Yapılan aramada 273 adet sentetik ecza, 19,85 gram esrar ele geçirildi.Gözaltına alınan S.T. (26), hakkında adli işlem başlatıldığı öğrenildi.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 11 Aralık 2022 - 19:06
Manisa'da Uyuşturucu Operasyonu 1 gözaltı
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik çalışma yaptı
ASAYİŞ
11 Aralık 2022 - 19:06
İlginizi Çekebilir