Manisalı Piyade Sözleşmeli Er Enes Budak (22), Irak’ın kuzeyinde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit oldu.Ağrı nüfusuna kayıtlı oldupu öğrenilen şehit Enes Budak’ın Manisanın Yunusemre İlçesi Atatürk Mahallesi’nde ikamet eden Babası İkram Budak’a acı haber, protokol üyeleri tarafından verildi.Şehit ailesinin evinin bulunduğu sokağa dev Türk bayrağı asıldı. Şehit haberini duyan aile yakınları da taziye için evin önüne akın etti.Şehit Enes Budak’ın bekar olduğu öğrenildi.