Turgutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2023 yılı faaliyet dönemi mütevelli heyetinin muhtar üye seçimi yapıldı.
Turgutlu Kaymakamlığı Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer, İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak, Turgutlu Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Osman Gençoğlu ile muhtarların katılımı ile yapıldı.
61 mahallesi bulunan Turgutlu'da SYDV mütevelli heyeti muhtar seçimlerinde Kurtuluş Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı İbili ile Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Eryilmaz Vakıf Mütevelli Heyeti üyesi seçildi.
Toplantıda, emniyet-asayiş, eğitim, sağlık gibi kamu hizmetleri başta olmak üzere, kırsal mahallelerde imar mevzuatı uygulamaları, muhtarlık hizmet binaları, okul servis araçları ile çeşitli konular görüşüldü.
Konuşmaların ardından, muhtarlar söz alarak, sorunları, sıkıntıları ile ihtiyaç ve şikayetlerini dile getirdiler.
Muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Selami Kapankaya, taleplerin ivedilikle değerlendirilmesi için kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli işlemlerin takip edileceğini söyledi.
GÜNDEM
Yayınlanma: 16 Aralık 2022 - 21:26
Muhtarlar Turgutlu SYDV Mütevelli Heyeti Temsilcisini Seçti
Turgutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2023 yılı faaliyet dönemi mütevelli heyetinin muhtar üye seçimi yapıldı
GÜNDEM
16 Aralık 2022 - 21:26
# Halim Karaer # Harun Tutak # Muhtarlar Turgutlu SYDV Mütevelli Heyeti Temsilcisini Seçti # Selami Kapankaya # Turgutlu Kaymakamı # Turgutlu Kaymakamlığı
İlginizi Çekebilir