Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Dursun ile birlikte Türk Polis Teşkilatı’nın 179’uncu kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından tüm aziz şehitlerimiz için düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.
Mevlid-i Şerif programı, Kuran-ı Kerim tilaveti ve şehitlerimiz için okunan dualar ile kılınan cuma namazı ile son buldu