Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'a iadei ziyarette bulundu.
Manisa İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Tuğgeneral Zafer Tombul, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'a iade-i ziyarette bulundu.
Ziyarette Turgutlu İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer'de yer aldı.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, Tuğgeneral Tombul'a teşekkür etti.
Manisa İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Tuğgeneral Zafer Tombul, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'a iade-i ziyarette bulundu.
Ziyarette Turgutlu İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer'de yer aldı.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TUTSO Yönetim Kurulu başkanı Faruk Aydın, Tuğgeneral Tombul'a teşekkür etti.