![](https://www.turgutlumanset.com/images/haberler/2023/12/turgutlu-belediyespor-filede-lideri-agirlayacak_m.jpg)
Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Erdal Kurç, “Ligdeki 14’üncü hafta maçımızı Ata Okul Spor’a karşı oynadık ve güzel bir galibiyet elde ettik. Tüm oyuncularımızı tebrik ediyorum. 24 Aralık Pazar günü ise lider Manisa Büyükşehir Belediyespor’u evimizde ağırlayacağız. Tüm taraftarımızı destek olmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kadın voleybol takımımız oyuncuları ve teknik ekibini kazandıkları güzel galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Takımımız bu hafta kendi evinde lider durumunda olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacak. Bu haftaki karşılaşmasında kadın voleybol takımımıza başarılar diliyor, tüm taraftarımızı takımımıza destek olmaya davet ediyorum” dedi.