Turgutlu Hemşeri Dernekleri Platformu Üyeleri, Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya’ya nezaket ziyaretinde bulunarak, projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Ayrıca görüşmede ortak yapılacak çalışmalar değerlendirildi.
Ziyarete, Turgutlu Makedonya Göçmenleri Kültür Ve Dayanişma Derneği Başkani Ercan Özduman, Turgutlu Arnavut Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkani Eyüp Sabri Özbilen, Turgutlu Karadenizliler Yardimlaşma Ve Dayanişma Derneği Başkani Ibrahim Uzun, Azerbeycan Kültür Derneği Başkani Ünal Kağba, Turgutlu Bitlisliler Yardimlaşma Ve Dayanişma Derneği Başkani Ahmet Demir, Turgutlu Yörük Türkmen Dayanişma Derneği Başkani Ayşe Demir, Erzurumlular Kültür, Yardimlaşma Ve Dayanişma Derneği Başkani Şevket Şahin Ve Turgutlu Selendililer Derneği Başkan Yardimcisi Bayram Kanyilmaz Katildi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam KAPANKAYA, çalışmalarında başarılar diledi.
GÜNDEM
Yayınlanma: 28 Aralık 2022 - 12:12
Turgutlu Hemşeri Dernekleri Platformu Üyelerinden Kaymakam Kapankaya'ya Ziyaret
Turgutlu Hemşeri Dernekleri Platformu Üyeleri, Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya’ya nezaket ziyaretinde bulunarak, projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdiler
GÜNDEM
28 Aralık 2022 - 12:12
İlginizi Çekebilir