Sosyal Sorumluluk dersi kapsamında huzurevi sakinleriyle görüşen öğrenciler, birlikte sohbet ederek vakit geçirdi. Ayrıca öğrenciler, huzurevinde kalan bayanlara hediye olarak birer yazma, erkeklere de birer tesbih hediye etti.65 Yaş Üstü Profesyonel Yetişkin Gençler Bocce Ligi'nde mücadele eden huzurevi sakinleri ile bir süre Bocce oynadılar.Turgutlu Huzurevi yönetimi, Milli ve manevi değerlerin nesilden nesile aktarılmasını sağlayan büyüklerimizin yanında olmak, onlara gereken saygı ve hürmeti her zaman gösterebilmek için gerçekleştirilen ziyaret hususunda, öğretmen ve öğrencilere katkılarından dolayı teşekkür etti.
GÜNDEM
Yayınlanma: 02 Nisan 2024 - 23:09
Turgutlu MYO Öğrencileri, Huzurevi'ni Ziyaret Etti
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu Yapı Denetimi ve Geoteknik Programı öğrencileri Öğr. Gör. Murat Aydın Şen koordinatörlüğünde Turgutlu Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
GÜNDEM
02 Nisan 2024 - 23:09