Turgutlu organize sanayi bölgesi yılın son müteşebbis heyet toplantısını gerçekleştirdi.Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet üyeleri yılın son toplantısı için Turgutlu Belediyesi Şehir Meclisi Toplantı salonunda bir araya geldi. Toplantı Manisa Vali Yardımcısı Nihat Kaynar başkanlığında gerçekleştirildi.Toplantı bölge adına alınan kararlar ve yeni yıl için dilek ve temennilerle son buldu.Toplantıya Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu OSB Başkanı Hami Özer ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile müteşebbis heyet üyeleri katıldı.
EKONOMİ
Yayınlanma: 30 Aralık 2022 - 17:36
Turgutlu OSB'de Yılın Son Müteşebbis Heyet Toplantısı Yapıldı
Turgutlu organize sanayi bölgesi yılın son müteşebbis heyet toplantısını gerçekleştirdi
EKONOMİ
30 Aralık 2022 - 17:36