Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ve Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup amirliği ekipleri, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik çalışma yaptı.
Ekipler, Turgutlu'da şüphelendikleri bir otomobili durdurup, arama yaptı.
Yapılan aramada 36,14 gram metamfetamin, 1,05 gram Esrar ele geçirildi.
Gözaltına alınan K.G. (23) ile U.Ç. (25), emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 04 Aralık 2022 - 19:08
Turgutlu Polisinden Uyuşturucu Operasyonu 2 Kişi Tutuklandı
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ve Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup amirliği ekipleri, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik ç
ASAYİŞ
04 Aralık 2022 - 19:08
# Manisa İl Emniyet Müdürlüğü # Narkotik Suçlarla Mücadele # Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü # Turgutlu Polisinden Uyuşturucu Operasyonu 2 Kişi Tutuklandı
İlginizi Çekebilir