Ahmetli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, 27 Kasım tarihinde İ.Y'nin ikametinde meydana gelen hırsızlık olayının zanlılarını yakalamak için çalışma başlattı.
Ekipler, olayın şüphelisi olarak tespit ettikleri H.İ.O'nun, Turgutlu ilçesindeki 2 ayrı ikametine operasyon düzenledi.
Yapılan aramada antik döneme ait olduğu değerlendirilen 39 adet sikke ve obje, 5 adet uyuşturucu madde içiminde kullanılan aparat, ruhsatsız av tüfeği, 5 adet kartuş ele geçirildi.
Gözaltına alınan H.İ.O. hakkında, 2863 Sayılı Kültür ve Tabiat Varlıkları Kanuna Muhalefet ile Uyuşturucu ve Uyuşturu Madde Kullanımı konularında adli çalışma başlatıldığı öğrenildi.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 06 Aralık 2022 - 19:16
Turgutlu'da hırsızlık şüphelisinin evinde tarihi eser ele geçirildi
Ahmetli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, 27 Kasım tarihinde İ
ASAYİŞ
06 Aralık 2022 - 19:16
İlginizi Çekebilir