Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve İzmir Kemalpaşa İlçesinde faaliyet gösteren Say Yenilebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş arasında “Mesleki Eğitim İş Birliği” protokolü imzalandı.Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan ustalık telafi programından Say Yenilebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş’den 40 personel yararlanacaktır. Kursiyerler 27 haftalık eğitimini tamamladıktan sonra ustalık beceri sınavına tabi olup, başarılı olanlar ustalık belgesini almaya hak kazanacaklardır.Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine, Kaymakam Selami Kapankaya, Say Yenilebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş İşveren v. Emre Özdoğru, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez ve Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Safa Karpat ile Öğretmenler katıldı.
EĞİTİM
Yayınlanma: 18 Aralık 2022 - 18:55
Turgutlu'da Mesleki eğitimde özel sektörle İşbirliği protokolü imzalandı
Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve İzmir Kemalpaşa İlçesinde faaliyet gösteren Say Yenilebilir Enerji Ekipmanları San
EĞİTİM
18 Aralık 2022 - 18:55