Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ve Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup amirliği ekipleri, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik çalışma yaptı.
Ekipler, durdukları bir otomobil ve farklı ikametlerde arama yaptı.
Yapılan aramada 56 gram metamfetamin, 3 gram esrar, 4 adet sentetik ecza, ruhsatsız tabanca ve mermileri ele geçirildi.
Gözaltına alınan 5 şüphelinden G.Ö. (28), R.B. (30), N.Ö. (31) ve H.Y. (25), emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 13 Aralık 2022 - 20:26
Turgutlu'da Uyuşturucu Operasyonu 4 Kişi Tutuklandı
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ve Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup amirliği ekipleri, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik ç
ASAYİŞ
13 Aralık 2022 - 20:26
İlginizi Çekebilir