Manisa'nın Turgutlu ilçesi görev yapan rehber öğretmenler, asrın deprem felaketinin yaşandığı Hatay'da gönüllü olarak göreve başladı.
Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli 4 rehber öğretmeni, psikolojik destek ekibi olarak Hatay'ın Yayladağ ilçesinde gönüllü olarak deprem mağduru öğrencilerle bir araya gelip çalışma yapmaya başladılar.
Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, "gönüllü öğretmenlerimiz Fadik Tire UZ (Şehit Suat Akıncı Kız AİHL),
Gözde YILMAZ (Hasan Ferdi Turgutlu Ortaokulu), Ersin Özgür Bulut (Cahit Gönlübol MTAL) ve Kenan KILIÇARSLAN (Cumhuriyet İlkokulu) deprem bölgesindeki öğrencilerimize psikolojik destek vermek üzere bölgede çalışmalarına başladılar. Kendilerine bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hem bölgede, hem de ilçemizdeki deprem mağduru vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize yönelik çalışmalarımız devam etmektedir" dedi.
Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli 4 rehber öğretmeni, psikolojik destek ekibi olarak Hatay'ın Yayladağ ilçesinde gönüllü olarak deprem mağduru öğrencilerle bir araya gelip çalışma yapmaya başladılar.
Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, "gönüllü öğretmenlerimiz Fadik Tire UZ (Şehit Suat Akıncı Kız AİHL),
Gözde YILMAZ (Hasan Ferdi Turgutlu Ortaokulu), Ersin Özgür Bulut (Cahit Gönlübol MTAL) ve Kenan KILIÇARSLAN (Cumhuriyet İlkokulu) deprem bölgesindeki öğrencilerimize psikolojik destek vermek üzere bölgede çalışmalarına başladılar. Kendilerine bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hem bölgede, hem de ilçemizdeki deprem mağduru vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize yönelik çalışmalarımız devam etmektedir" dedi.