Turgutlu 7 Eylül Stadı’nda oynanan maç öncesi Turgutluspor’lu futbolcular sahaya, Irlamaz Spor Vadisinde arkadaşlarıyla spor yaptığı sırada rahatsızlanarak Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırılan, burada kalp krizi ve aort damarının patladığı tespit edilen ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Turgutlu Belediyesi personeli ve futbol hakemi Yusuf Bulut (37) için hazırlanan “Kalbimizdesin Yusuf Bulut” Pankartı ile çıktı.
Duygusal anlara sahne olan pankarta, iki takım taraftarları da alkışlarla destek verdi.