“Haydi Büyük Turgutluspor Camiası, boş koltuk kalmasın”
TFF 3’üncü Lig 2’nci Grup’ta mücadele eden Turgutluspor, ligin 19’uncu hafta müsabakalarında kendi evinde Karşıyaka’yı konuk edecek. Mücadele 10 Şubat 2024 Cumartesi günü Turgutlu 7 Eylül Stadyumu’nda saat 14.00’da başlayacak.
10 Şubat 2024 Cumartesi günü Turgutlu 7 Eylül Stadı'nda saat 14:00’da başlayacak karşılaşma öncesi Turgutluspor, Karşıyaka maçının hazırlıklarına bugün Teknik Direktör Ramazan Çelik gözetiminde yaptığı antrenmanla devam etti.
TFF 3’üncü Lig 2’nci Grup 2023-2024 Sezonunun 2’nci yarısına iyi başlayan kırmızı-siyahlılar aldığı 2 galibiyetin ardından, geçtiğimiz hafta Elazığspor deplasmanından mağlubiyetle döndü. Ligin ilk yarısında Karşıyaka deplasmanında oynanan maçta rakibini 1-0 mağlup eden Turgutluspor, 19’uncu hafta da oynayacağı maçtan galibiyetle ayrılıp, hata yapmak istemiyor.
TFF 3’üncü Lig’de şampiyonluk yarışında Karşıyaka maçı öncesi yara almak istemeyen Turgutluspor’da yönetim; protokole, ilçenin önde gelenlerine, tüm Turgutlu halkına ve taraftarlara destek olmaları çağrısında bulundu. Kulüp Başkanı Gökhan Akın, takımın, taraftar desteğini arkasında hissetmesi gerektiğini belirtti.Akın” Herkesi 7 Eylül Stadı’na davet ediyorum”
Turgutluspor Kulüp Başkanı Gökhan Akın cumartesi günü Turgutluspor’un evinde konuk edeceği Karşıyaka maçı öncesi taraftarlara seslendi.
Akın;” Şehrimizin marka değeri Turgutlusporumuzun, TFF 3’üncü Lig 19’uncu Hafta maçında cumartesi günü saat 14.00’da 7 Eylül Stadı’nda konuk edeceğimiz Karşıyaka maçına, Sayın Kaymakamımızı, protokol üyelerimizi, ilçemizin önde gelenlerini ve tüm Turgutlu halkını stadyuma davet ediyoruz. Karşıyaka maçında teknik heyet ve futbolcular kadar taraftarlara da büyük iş düşüyor. Karşıyaka maçında tribünlerin tamamen dolmasını istiyoruz. Takımımız, hakemin ilk düdüğünden son düdüğüne kadar taraftar desteğinin arkasında hissetmeli. Onlardan alacağı güçle mücadele etmeli. Onun için buradan Turgutluspor’un olmazsa olmazı taraftarımıza ve tüm Turgutlu halkına sesleniyorum, cumartesi günü formasını giyen, atkısını takan herkesi 7 Eylül Stadı’na davet ediyorum.” dedi.
TFF 3’üncü Lig 2’nci Grup’ta mücadele eden Turgutluspor, ligin 19’uncu hafta müsabakalarında kendi evinde Karşıyaka’yı konuk edecek. Mücadele 10 Şubat 2024 Cumartesi günü Turgutlu 7 Eylül Stadyumu’nda saat 14.00’da başlayacak.
10 Şubat 2024 Cumartesi günü Turgutlu 7 Eylül Stadı'nda saat 14:00’da başlayacak karşılaşma öncesi Turgutluspor, Karşıyaka maçının hazırlıklarına bugün Teknik Direktör Ramazan Çelik gözetiminde yaptığı antrenmanla devam etti.
TFF 3’üncü Lig 2’nci Grup 2023-2024 Sezonunun 2’nci yarısına iyi başlayan kırmızı-siyahlılar aldığı 2 galibiyetin ardından, geçtiğimiz hafta Elazığspor deplasmanından mağlubiyetle döndü. Ligin ilk yarısında Karşıyaka deplasmanında oynanan maçta rakibini 1-0 mağlup eden Turgutluspor, 19’uncu hafta da oynayacağı maçtan galibiyetle ayrılıp, hata yapmak istemiyor.
TFF 3’üncü Lig’de şampiyonluk yarışında Karşıyaka maçı öncesi yara almak istemeyen Turgutluspor’da yönetim; protokole, ilçenin önde gelenlerine, tüm Turgutlu halkına ve taraftarlara destek olmaları çağrısında bulundu. Kulüp Başkanı Gökhan Akın, takımın, taraftar desteğini arkasında hissetmesi gerektiğini belirtti.Akın” Herkesi 7 Eylül Stadı’na davet ediyorum”
Turgutluspor Kulüp Başkanı Gökhan Akın cumartesi günü Turgutluspor’un evinde konuk edeceği Karşıyaka maçı öncesi taraftarlara seslendi.
Akın;” Şehrimizin marka değeri Turgutlusporumuzun, TFF 3’üncü Lig 19’uncu Hafta maçında cumartesi günü saat 14.00’da 7 Eylül Stadı’nda konuk edeceğimiz Karşıyaka maçına, Sayın Kaymakamımızı, protokol üyelerimizi, ilçemizin önde gelenlerini ve tüm Turgutlu halkını stadyuma davet ediyoruz. Karşıyaka maçında teknik heyet ve futbolcular kadar taraftarlara da büyük iş düşüyor. Karşıyaka maçında tribünlerin tamamen dolmasını istiyoruz. Takımımız, hakemin ilk düdüğünden son düdüğüne kadar taraftar desteğinin arkasında hissetmeli. Onlardan alacağı güçle mücadele etmeli. Onun için buradan Turgutluspor’un olmazsa olmazı taraftarımıza ve tüm Turgutlu halkına sesleniyorum, cumartesi günü formasını giyen, atkısını takan herkesi 7 Eylül Stadı’na davet ediyorum.” dedi.