Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’de Atatürk Bulvarı için hazırladığı peyzaj projesi ile ilçeye yeni bir yaşam alanı kazandıracak. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da beraberindeki heyet ile birlikte, 9 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yapım ihalesi öncesi alanda incelemelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ve Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta ile birlikte Selendi ilçesini ziyaret etti. Ziyaret kapsamında peyzaj projesinin uygulanacağı Atatürk Bulvarı’nda incelemelerde bulunan heyete Selendi Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç, Selendi Muhtarlık İşleri Müdürü Önder Baştürk, Selendi Muhtarlar Derneği Başkanı Bünyamin Demir ve teknik ekipler eşlik etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve beraberindekilere projenin görselleri üzerinden bilgilendirmede bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da peyzaj projesinin Selendi’ye hayırlı olmasını diledi.
MANİSA
Yayınlanma: 05 Mart 2023 - 20:58
Büyükşehir'den Selendi Atatürk Bulvarı'na Peyzaj Projesi
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’de Atatürk Bulvarı için hazırladığı peyzaj projesi ile ilçeye yeni bir yaşam alanı kazandıracak
MANİSA
05 Mart 2023 - 20:58
İlginizi Çekebilir