Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Güray Coşkun ile birlikte Şehzadeler ilçesine bağlı Çınarlıkuyu Mahallesine bir ziyaret gerçekleştirdi.
İstek ve talepler dinlendi
Mahalle muhtarı Murat Bardak ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri Muhtar Bardak’a takdim etti. Mahalle muhtarı Murat Bardak, istek ve taleplerin dinlendiği ziyaret nedeniyle Daire Başkanı Çakır ve Şube Müdürü Coşkun’a teşekkür etti.
MANİSA
Yayınlanma: 15 Aralık 2022 - 20:26
MASKİ'den Çınarlıkuyu Mahallesine Ziyaret
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor
MANİSA
15 Aralık 2022 - 20:26
İlginizi Çekebilir