Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürü Mehrali Ecer’e ziyarette bulundu. Genel Müdür Aslay, MASKİ’nin il genelindeki projeleri hakkında Mehrali Ecer ile fikir alışverişinde bulundu. İl genelinde çevreci yatırımlara hayat verdiklerini belirten Genel Müdür Aslay, “İdare olarak Manisa’ya yaptığımız hizmetlerde amacımız daha çevreci bir şehir yaratmaktır. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün önderliğinde Atıksu Arıtma Tesisleri inşa ediyoruz. Yakın zamanda tüm ilçelerimizde bu tesislerimizden olacak. Çevreye yönelik iş alanımıza giren alanlarda hizmet üretmeye de devam ediyoruz. Bu yatırımların hayata geçmesinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile de istişarelerimiz ve karşılıklı destekler çok önemli. Proje ortaklarımız ile ilimize hizmetlerimiz devam edecek” dedi. Ziyaretlerinden ötürü Genel Müdür Aslay’a teşekkür eden Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürü Mehrali Ecer, çalışmalarında başarılar diledi.Çed izleme ve çevre denetimi daire başkanı da ziyaret edildiGenel Müdür Burak Aslay, Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik ile birlikte ÇED İzleme ve Çevre Denetimi Dairesi Başkanı Barış Ecevit Akgün’ü de ziyaret ederek MASKİ’nin çalışmaları üzerine fikir alış verişinde bulundu.
MANİSA
Yayınlanma: 15 Aralık 2022 - 20:24
MASKİ'nin Ankara Temasları Devam Etti
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirme
MANİSA
15 Aralık 2022 - 20:24
İlginizi Çekebilir